Vyzkoušejte Denubo - sociální platformu Vyzkoušejte Denubo - sociální platformu Vyzkoušejte Denubo - sociální platformu

Denubo.com je virtuální platforma, která spojí všechny tvoje sociální sítě a jiné služby, jež používáš na internetu, a vytvoří jedinečnou osobní stránku.

screen

Všechny služby přehledně
a na jednom místě

Používáte více sociálních sítí či jiných personalizovaných internetových služeb (Facebook, Google+, Twiter, ICQ, e-mail aj.)? Vytvořte originální osobní stránky, kde je budete mít Vy i Vaši přátelé přehledně k dispozici. Zjednoduší se jejich přehled a správa a Vy se budete moci efektivněji věnovat víceru sociálních sítí či jiných služeb.

screen

Unikátní vizuální styl
a možnosti nastavení

Denubo klade důraz na individuální přístup s širokými možnostmi osobitého designu a nastavení. Zaujměte své přátele na Facebooku, ukažte jim, kam pojedete na dovolenou na Tripio, co si aktuálně myslíte na Twiteru nebo svůj životopis na LinkedIn. Vše přehledně dostupné z jednoho místa na internetu.

screen

Vaše soukromí
na prvním místě

Vše máte pevně v rukách pouze Vy sami. Jednoduše můžete řídit stupeň Vašeho soukromí. Určíte, jaké informace budou dostupné všem a které zůstanou pouze pro Vás (např. anonymní profily). O zbytek se už postarají přímo jednotlivé služby, které využíváte, např. Facebook, a jejich politika soukromí a bezpečnosti.

Přidej se na Denubo.com!